Business Explorer

BUSINESS EXPLORER
[LOGO BE]
Business Explorer to nowy projekt organizowany przez Studenckie Koło Naukowe Konsultingu. W ciągu pięciu dni chcemy przedstawić wybranym studentom 1-3 roku Szkoły Głównej Handlowej specyfikę pięciu różnych branż, aby wspomóc ich w wyborze swojej ścieżki kariery. Wyselekcjonowani na podstawie formularza i CV kandydaci przystąpią do testów logicznych. Wybrane osoby z najlepszymi profilami do danej branży zaprosimy do siedziby firm na 3-godzinne spotkanie.

24.10 Dzień Konsultingu
10:00 – 13:00
[logo KPMG]
KPMG jest międzynarodową siecią firm audytorsko – doradczych, zatrudniającą 174000 osób na całym świecie. Klienci KPMG pochodzą ze wszystkich sektorów gospodarki. Biura Firmy zlokalizowane są w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach oraz Łodzi, a my zapraszamy Cię na wizytę w jednym z nich!

25.10 Dzień Bankowości
10:00 – 13:00
[logo Millenium]
Odkryj tajemnice nowoczesnej bankowości! Zapisz się na warsztat Service Design i poznaj współczesne podejście do projektowania usług bankowych. Wciel się w rolę projektanta doświadczeń konsumenta razem z ekspertami Departamentu Jakości Banku Millennium.

26.10 Dzień FMCG
10:00-13:00
[logo Avon]
Avon to dynamiczna i innowacyjna firma, która stara się pozytywnie wpływać na życie innych ludzi. Od ponad 125 lat tworzą historię sukcesu oraz zapewniają pracę ponad 40 tys. pracownikom w 50 krajach. Jest to również jedna z niewielu firm, która co roku znajduje się na liście rankingu Fortune 500 od momentu jego powstania.

27.10 Dzień Start-up
18:00-21:00
[logo startup poland, startup women, zencard]
Marzysz o otworzeniu własnej firmy? Chciałbyś odkryć swoje zdolności przywódcze? A może po prostu masz ochotę posłuchać historii ludzi, którzy mogą zmotywować Cię do działania? Jeśli na którekolwiek z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, nie możesz przegapić Dnia Start-up! W nieco mniej formalnej atmosferze nasi wpaniali goście opowiedzą kilka słów o sobie i drodze swojej kariery. Będą nimi: Magdalena Stawska – founderka StartUpWoman, Krzysztof Klimczak – ZenCard, Borys Musielak – założyciel StartupPoland i SambaTv

27.10 Dzień Ubezpieczeń
10:00-13:00
[logo avivy]
Zastanawiasz się czym zajmuje się Aviva? Uwalnia ludzi od lęku przed niepewnym jutrem. Kiedyś klientami Avivy byli Isaak Newton i Agatha Christie. Dziś na całym świecie mają ich ponad 30 mln! Jako lider w swojej branży wyznaczają trendy i kierunki w ubezpieczeniach. Odwiedź Avivę i dowiedz się, jakie możliwości otwiera przed Tobą kariera w branży ubezpieczeniowej!