Działalność wewnętrzna

Dokładamy wszelkich starań, aby stworzyć naszym członkom warunki do nieustannego rozwoju i zdobywania nowych umiejętności niezbędnych do poruszania w dzisiejszym świecie biznesu. Działalność wewnętrzna stanowi najważniejszy element naszej organizacji: szkolenia, cotygodniowe spotkania oraz program Case Camp świetnie przygotowują nas do pracy konsultanta. Oprócz tego w naszym portfolio znajduje się też program mentoringowy, przez którego mamy możliwość porozmawiania o naszej ścieżce kariery, o łączeniu pracy z życiem prywatnym oraz daje nam to okazję do swobodnej wymiany poglądów z osobami bardziej od nas doświadczonymi.

Cotygodniowe spotkania

Każde spotkanie poświęcone jest jednemu gościowi, który odkrywa przed nami kulisy jego pracy, przedstawia swoją ścieżkę kariery i odpowiada na nasze pytania.

Szkolenia i warsztaty

Regularnie bierzemy udział w warsztatach i szkoleniach organizowanych dla nas przez topowe firmy oraz alumnów naszego koła.

Case Camp

Podczas kołowego case campu ćwiczymy rozwiązywanie case studies w ramach przygotowania do rozmów rekrutacyjnych w firmach konsultingowych.

Program mentoringowy

Najbardziej doświadczeni członkowie biorą młodszych kolegów pod swoje skrzydła, aby zapewnić im indywidualne wsparcie w rozwoju kariery.