Projekty studenckie

Działalność SKNK oparta jest na projektach zewnętrznych o charakterze organizacyjnym oraz na projektach wewnętrznych mających na celu merytoryczny rozwój członków. Realizując kolejne przedsięwzięcia, staramy się doskonalić umiejętności przywódcze, pracy w grupienegocjacji, zarządzania czasem oraz wiele innych. Dla osiągnięcia zamierzonych celów współpracujemy z wiodącymi firmami rozmaitych branży, pracownikami naukowymi uczelni oraz organizacjami partnerskimi.

Każdy z projektów umożliwia nam rozwój indywidualnych zainteresowań i zdobywanie praktycznej wiedzy z rozmaitych dziedzin. Skutecznie rozpowszechniając ideę konsultingu na uczelni, pomagają nam sprawdzić się zarówno jako członek zespołu, jak i jego lider.


Targi najważniejszych firm konsultingowych na rynku połączone z serią warsztatów case study oraz mock interview dla studentów.


Projekt składający się w całości z wykładów i warsztatów case study dla studentów wszystkich lat zwieńczony prestiżowym konkursem case competition.


Konferencja poświęcona kobietom sukcesu złożona z wykładów, warsztatów i paneli dyskusyjnych.


Seria spotkań z młodymi polskimi przedsiębiorcami, których firmy odniosły sukces lub nieuchronnie w jego kierunku zmierzają.

 

Praktyczny przewodnik po branżach skierowany do młodych studentów ułatwiający wybór najlepszej ścieżki kariery.


Konferencja o tematyce sprzedażowej składająca się z wykładów, warsztatów negocjacyjnych oraz case studies.

Fast Track to
Management Consulting

Projekt dla studentów zainteresowanych aplikowaniem do najlepszych firm z sektora doradztwa strategicznego. Case, case i jeszcze raz case!