Postaw na koło, które stawia
na rozwój. Dołącz do
SKN Konsultingu.
Wypełnij formularz
otwarty do 12 października
Poznaj nas lepiej

onas

about

Umieć więcej. Razem.

Jesteśmy grupą ambitnych studentów, którzy ciągle chcą się rozwijać. Uważamy, że praktyka jest jedynym sposobem na zdobycie doświadczenia, dlatego nieustannie stwarzamy naszym członkom możliwość nauki podczas projektów studenckich i szkoleń z firmami. Podczas cotygodniowych spotkań rozmawiamy z gośćmi z topowych firm, którzy odkrywają przed nami realia pracy w danej branży. Poza projektami, praktykami i case’ami jesteśmy paczką dobrych znajomych i wspólne wypady na trampoliny czy do kina są na porządku dziennym.

Nie tylko konsulting.

Nazwa koła nie ogranicza naszego spektrum zainteresowań. Zajmujemy się projektami związanymi zarówno z konsultingiem jak i sprzedażą czy startupami. Dzięki zdobytemu w kole doświadczeniu nasi członkowie robią kariery we wszystkich branżach od konsultingu i finansów, przez FMCG, na własnych firmach kończąc.

1
Działalność wewnętrzna
Dokładamy wszelkich starań, aby stworzyć naszym członkom warunki do nieustannego rozwoju i zdobywania nowych umiejętności.

Cotygodniowe spotkania

Każde spotkanie poświęcone jest jednemu gościowi, który odkrywa przed nami kulisy jego pracy, przedstawia swoją ścieżkę kariery i odpowiada na nasze pytania.

Szkolenia i warsztaty

Regularnie bierzemy udział w warsztatach i szkoleniach organizowanych dla nas przez topowe firmy oraz alumnów naszego koła.

Case Camp

Podczas kołowego case campu ćwiczymy rozwiązywanie case studies w ramach przygotowania do rozmów rekrutacyjnych w firmach konsultingowych.

Program mentoringowy

Najbardziej doświadczeni członkowie biorą młodszych kolegów pod swoje skrzydła, aby zapewnić im indywidualne wsparcie w rozwoju kariery.

2
Integracja członków
Nie samą pracą koło żyje. Poza case’ami i projektami jesteśmy też, a może przede wszystkim, grupą bardzo dobrych znajomych!

Wyjścia do pubu po spotkaniach

Po każdym wtorkowym spotkaniu wychodzimy do pubu, żeby porozmawiać o wszystkim i o niczym w luźnej atmosferze.

Wyjazdy integracyjne

Dwa razy w roku wyjeżdżamy całą ekipą za miasto, żeby lepiej poznać nowych członków i naładować się po sesji. Najbliższy wyjazd tuż po rekrutacji!

Wspólne wyjścia i imprezy

Grupowe wyjścia do kina, parku trampolin, nad Wisłę czy na strzelnicę to tylko niektóre propozycje na spędzanie czasu z SKNK.

3
Projekty biznesowe i studenckie
W ramach działalności zewnętrznej organizujemy projekty studenckie na uczelni. Zajmujemy się również doradztwem dla firm w ramach projektów biznesowych.

Maraton Firm Konsultingowych

Targi firm, case studies, mock interviews. Więcej…

Casemania

Szkolenie, case studies, case competition. Więcej…

Kobiety w Biznesie

Konferencja, warsztaty, panel dyskusyjny. Więcej…

TeSLa – Trends, Startups, Leadership

Spotkania ze światem startupu. Więcej…

Business Explorer

Praktyczny przewodnik po ścieżkach kariery.

Sales Days

Konferencja o tematyce sprzedażowej. Więcej…

Fast Track to Management Consulting

Przygotowanie do doradztwa strategicznego.

Projekty biznesowe

W ramach działalności pro bono świadczymy usługi doradcze firmom zgłaszającym się do nas z problemami biznesowymi. Zajmujemy się między innymi:

– optymalizacją procesów,
– wprowdzaniem firm na rynek,
– restrukturyzacją przedsiębiorstw.

Jest to niezwykle cenne doświadczenie i możliwość sprawdzenia, czy praca konsultanta jest dla Ciebie odpowiednia.

Współpracujemy z SKNK od wielu lat, co samo w sobie jest świadectwem naszego zadowolenia. Dzięki Kołu mamy możliwość kontaktu z najzdolnejszymi studentami – jest ono dla nas ważnym źródłem kandydatów.

Katarzyna Mikusek

alumn SKN Konsultingu

McKinsey & Company

Studenci działający w SKN Konsultingu wyróżniają się ponadprzeciętną aktywnością. Realizowane we współpracy z naszym instytutem projekty naukowe dają bardzo szerokie możliwości rozwoju.

dr Lech Kurkliński

opiekun SKN Konsultingu

SKNK to miejsce, gdzie poznałem wielu przyjaciół, którzy pomimo różnych charakterów i różnorodnych pasji mają jedną wspólną cechę - nieustanna motywacja do działania i ambicja zrobienia czegoś więcej. Ponadto, zdobyłem tu umiejętności i doświadczenie, które sprawdziły się nie tylko w branży konsultingowej.

Mateusz Paliszewski

członek SKN Konsultingu

EY

Ogromne możliwości, ambitni ludzie oraz fun ze wspólnego działania- to właśnie czyni SKNK wyjątkowym. Będąc w organizacji, zebrałem masę doświadczeń, które nie tylko pomogły mi w późniejszej pracy, ale zwyczajnie uczyniły mnie lepszym człowiekiem.

Łukasz Barański

były prezes SKN Konsultingu

Avon Strategy CE

rekrutacja

Rekrutacja to tylko początek. Ale nauczysz się więcej, niż mógłbyś przypuszczać.

Rekrutacja to niezwykła okazja, aby dołączyć do organizacji, której alumni robią kariery w topowych firmach w kraju i za granicą. Już w trakcie rekrutacji będziecie mieli okazję nauczyć się podstaw estymacji, zasad tworzenia prezentacji konsultingowych, robienia researchu, a także wielu innych umiejętności przydatnych w późniejszej pracy. I nie bójcie się, nie wymagamy od Was zaawansowanej wiedzy z rachunkowości czy finansów, a przede wszystkim zapału i chęci do uczenia się nowych rzeczy i umiejętności pracy w grupie!

2-12.10

Wypełnij
formularz online
do 12 października

14-16.10

Przyjdź porozmawiać z nami o Twoich zainteresowaniach i planach

17-26.10

Weź udział w projekcie grupowym i szkoleniach z firmami: BCG, Microsoft i Avon Strategy CE

4-6.11

Przyjdź na drugą rozmowę rekrutacyjną

7.11

Poszerz grono członków SKN Konsultingu!

2-12.10
14-16.10
17-26.10
4-6.11
7.11

szkolenia/firmy

Chcemy już od samego początku obudzić w Was zapał do nauki i rozwoju. Dlatego jako uczestnicy procesu rekrutacyjnego będziecie mieli okazję wziąć udział w szkoleniach prowadzonych przez naszych partnerów. Nauczycie się podstaw estymacji i zasad tworzenia profesjonalnych prezentacji. Umiejętności te przydadzą się Wam zarówno na dalszych etapach rekrutacji, jak i w przyszłej pracy czy na uczelni.

18 października

Umiejętności prezentacyjne

Podczas tego szkolenia dowiecie się jak przeprowadzać prezentacje. Poznacie najważniejsze zasady dotyczące wystąpień publicznych i skutecznego przekazywania informacji. Dowiecie się również jakich błędów unikać, aby każda Wasza prezentacja wypadła profesjonalnie.

20 października

Narzędzia: PowerPoint i Excel

Pracownicy firmy Microsoft pokażą Wam jak optymalnie wykorzystywać możliwości programów PowerPoint i Excel w pracy z prezentacjami i danymi. Poznacie przydatne triki i funkcje, które pomogą Wam podczas Waszego projektu grupowego i w przyszłej karierze zawodowej.

25 października

Case interview – estymacja

Na szkoleniu z estymacji konsultanci z BCG wprowadzą Was w świat estymacji, czyli podstawowej umiejętności potrzebnej podczas case interview w firmach konsultingowych. Szkolenie ma na celu przygotowanie Was do drugiej rozmowy rekrutacyjnej w SKNK.

Przez cały rok aktywnie współpracujemy z najlepszymi firmami doradczymi. Podczas projektów do grona naszych partnerów dołączają również liderzy FMCG oraz największe firmy z pozostałych branż.

PARTNERZY CAŁOROCZNI

PARTNERZY PRZY PROJEKTACH

kontakt

Na wszystkie pytania dotyczące procesu rekrutacji i SKN Konsultingu czekamy pod adresem:

rekrutacja.sknk@gmail.com

Trzy lata temu, tak jak Ty zastanawiałam się czy warto wziąć udział w rekrutacji do SKNK i z perspektywy czasu wiem, że był to dobry wybór. Zachęcam Cię do spróbowania swoich sił, zmierzenia się z casem oraz do skorzystania ze szkoleń przygotowanych specjalnie dla Ciebie, a przekonasz się dlaczego nasze motto brzmi: „Umieć więcej razem”.

Alicja Kamińska

Koordynator Rekrutacji SKNK 2016

Podjęcie decyzji o studiowaniu w SGH było z pewnością jedną z najlepszych decyzji w Twoim życiu. Pozostała jeszcze tylko jedna, aby z pełnym przekonaniem móc stwierdzić, że to były najpiękniejsze lata Twojej młodości – decyzja o dołączeniu do SKN Konsultingu. Nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć Ci powodzenia w rekrutacji i mam nadzieję, że niedługo się zobaczymy!

Marcin Malec

Koordynator Rekrutacji SKNK 2016