loader image

Labels

Case study

Kobiety w Biznesie – warsztat PWC

Data

28.04.23 16:30 – 28.04.23 18:00
Zakończone

Lokalizacja

Biuro PWC
Polna 11, 00-633 Warszawa

Personal branding i tajemnice LinkedIn

Warsztat poprowadzą:

Katarzyna Kiryczuk – Senior Employer Branding Specialist w PwC Polska. Ekspertka w zakresie działań związanych z promocją marki pracodawcy, Employee Advocacy, Candidate, Employee and Alumni experience, kulturą organizacyjną oraz Social Media. W 2 lata zbudowała na TikTok PwC Polska zaangażowaną społeczność ponad 14 tysięcy obserwujących – działanie to miała przyjemność opisać w magazynie HR Business Partner jako temat numeru oraz na kilku stronach najnowszej książki tematycznej „Employer Branding. Praktyczny podręcznik”. W swoich działaniach stawia na jakość i innowacje. 

Karolina Laskowska – Employer Branding Specialist w PwC Polska. Relacja z LinkedIn to love hate z naciskiem na love. Od ponad 4 lat zgłębiaa tajniki komunikacji marketingowej i social mediów. W pracy kreuje wizerunek marek i personal branding. Interesuje ją podejście Agile, digital marketing i wpływ mediów społecznościowych na wszystkie pokolenia.

Rejestracja na wydarzenie

Po przesłaniu zgłoszenia sprawdzaj swoją skrzynkę pocztową – potwierdzimy mailowo zarówno otrzymanie zgłoszenia, jak i jego zaakceptowanie.

Umieć. Więcej. Razem.

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *