Postaw na koło, które stawia
na rozwój. Dołącz do
SKN Konsultingu.
Poznaj nas lepiej

o nas

about

Umieć więcej. Razem.

Dobra drużyna to taka, w której siła kolektywu jest większa niż suma indywidualności go tworzących. Dokładnie do tego zmierzamy w SKNK. Od ponad 20 lat dołączają do nas jedni z najambitniejszych studentów SGH a my stwarzamy im szansę wspólnej pracy nad projektami studenckimi, biznesowymi czy dla organizacji pozarządowych. Dbając o rozwój członków organizujemy szkolenia z firmami a podczas cotygodniowych spotkań rozmawiamy z gośćmi zewnętrznymi, którzy odkrywają przed nami realia pracy w konkretnych branżach. Poza projektami, praktykami i case’ami jesteśmy paczką dobrych znajomych i wspólne wypady na trampoliny czy do kina są na porządku dziennym.

Nie tylko konsulting.

Nazwa Koła nas nie ogranicza a z konsultingiem łączy nas przede wszystkim jedno – mnogość zainteresowań. Dzięki zdobytemu w kole doświadczeniu nasi członkowie odnoszą sukcesy w wielu branżach – od konsultingu i finansów, przez FMCG, na startupach kończąc. Prywatnie jesteśmy za to podróżnikami, tancerzami, muzykami, kucharzami, pilotami…

Działalność wewnętrzna
Wstąpienie do SKNK to dopiero początek drogi. Przez kolejne lata zajmujemy się szlifowaniem talentów, które do nas dołączyły dając im szansę do wspólnego rozwoju i zdobywania nowych umiejętności.

Cotygodniowe spotkania

W każdy wtorek spotykamy się aby posłuchać zaproszonych gości, którzy otwarcie opowiadają o swojej życiowej ścieżce i szczerze odpowiadają na nasze pytania.

Szkolenia i warsztaty

Dla członków organizujemy szkolenia i warsztaty z umiejętności przydatnych w organizacji projektów i późniejszej pracy zawodowej.

Case Mocks

Dla zainteresowanych organizujemy spotkania poświęcone rozwiązywaniu case studies, które pojawiają się podczas wielu rozmów rekrutacyjnych w największych firmach.

Program mentoringowy

Doświadczeni członkowie i alumni opiekują się poszczególnymi członkami doradzając im w podejmowaniu właściwych decyzji zawodowych.

Integracja członków
Angażujące projekty wymagają porządnie naładowanych baterii – a my lubimy spędzać czas ze sobą, więc po pracy bawimy się razem.

Wyjścia do pubu po spotkaniach

Wtorek to dla nas mały piątek – co tydzień wychodzimy żeby opowiedzieć sobie jak minął weekend, komu nie chciało się wstać na niemiecki i gdzie wyskoczyć na ferie.

Wyjazdy integracyjne

Okolice Warszawy znają nas już bardzo dobrze, bo co roku hucznie witamy nowych członków jesienią i żegnamy rok po sesji w czerwcu. Najbliższy wyjazd tuż po rekrutacji!

Wspólne wyjścia i imprezy

Grupowe wyjścia do kina, parku trampolin, nad Wisłę czy na strzelnicę to tylko niektóre propozycje na spędzanie czasu z SKNK.

Projekty biznesowe i studenckie
Nasza działalność jest dwuwymiarowa. Z jednej strony organizujemy rozpoznawalne wydarzenia dla społeczności akademickie a z drugiej doradzamy firmom i NGO w ramach projektów biznesowych.

Maraton Firm Konsultingowych

Targi firm, case studies, mock interviews. Więcej…

Kobiety w Biznesie

Konferencja, warsztaty, panel dyskusyjny. Więcej…

SGH Business Game

Międzynarodowy konkurs biznesowy.

Consult IT Challenge

Konferencja, konkurs, rywalizacja. Więcej…

Warsaw Business Conference

Konferencja.

Fast Track to Management Consulting

Przygotowanie do doradztwa strategicznego.

Projekty biznesowe

W ramach działalności pro bono świadczymy usługi doradcze firmom zgłaszającym się do nas z problemami biznesowymi. Zajmujemy się między innymi:

– optymalizacją procesów,
– wprowdzaniem firm na rynek,
– restrukturyzacją przedsiębiorstw.

Jest to niezwykle cenne doświadczenie i możliwość sprawdzenia, czy praca konsultanta jest dla Ciebie.

W członkach SKN Konsultingu, którzy ze mną współpracują, cenię sobie sumienność, zaangażowanie, a szczególnie doradztwo, które jest synonimem branży konsultingowej. Koło przy współpracy z Deloitte rozwija swoich członków i przygotowuje ich do pracy w branży doradczej.

Justyna Skopińska

Deloitte

Studenci działający w SKN Konsultingu wyróżniają się ponadprzeciętną aktywnością. Realizowane we współpracy z naszym instytutem projekty naukowe dają bardzo szerokie możliwości rozwoju.

dr Lech Kurkliński

Opiekun SKN Konsultingu

W Kole miałem okazję w bardzo młodym wieku brać udział w projektach, gdzie nawet w późniejszych latach, już podczas pracy zawodowej, nie miałem takiej odpowiedzialności. Nie ma chyba lepszego miejsca do rozwoju na studiach niż SKNK.

Marcin Malec

Alumn SKN Konsultingu

Przedsiębiorca

Energia, którą wynosiłem z Koła była pewnego rodzaju fundamentem do własnej pracy. Po wielu spotkaniach wtorkowych stawałem się złodziejem inspiracji w kwestii nauki nowych tematów. Każdego tygodnia dowiadywałem się czego jeszcze nie wiem, a chcę się nauczyć.

Kamil Ruczyński

Alumn SKN Konsultingu

Manager foodpanda

rekrutacja

Rekrutacja to dopiero początek. Ale nauczysz się więcej, niż mógłbyś przypuszczać.

Już od listopada możesz stać się częścią tego wszystkiego co opisaliśmy wyżej. Wystarczy że przejdziesz proces naszej rekrutacji. My za to już w trakcie jej trwania pozwolimy Wam się poczuć częścią SKNK. Porozmawiamy podczas spotkania integracyjnego, weźmiecie udział w zorganizowanych przez nas szkoleniach i zrealizujecie swój własny mini projekt biznesowy dla jednej z największych polskich firm. I nie bójcie się, nie oczekujemy od Was zaawansowanej wiedzy z rachunkowości czy finansów, a przede wszystkim zapału, chęci do uczenia się nowych rzeczy i umiejętności pracy w grupie!

01-13.10

Wypełnij
formularz online
do 13 października

16-18.10

Porozmawiaj z nami o Twoich planach i zainteresowaniach

19-27.10

Weź udział w projekcie grupowym i szkoleniach dotyczących: prezentacji i estymacji

30-31.10

Porozmawiaj z nami o projekcie i zrób estymację

02.11

Poszerz grono członków SKN Konsultingu!

01-13.10
16-18.10
19-27.10
30-31.10
02.11

szkolenia

Niezależnie od końcowego wyniku rekrutacji chcemy abyście nauczyli się w naszym procesie jak najwięcej i mogli sprawdzić tę wiedzę w praktyce. Będą to tematy, które przydadzą Wam się niezależnie w jakim miejscu w życiu wylądujecie.

Ustrukturyzowana komunikacja

Mieliście kiedyś tak że słuchaliście kogoś przez 30 minut i nadal nie byliście w stanie powiedzieć o czym do Was mówi? To powszechny problem niezależnie od stopnia doświadczenia zawodowego. Nauczymy Was jak przekazywać swoje myśli zwięźle i treściwie co jest jedną z najbardziej cenionych umiejętności we wszytkich obszarach życia.

Case interview

Podczas szkolenia doświadczony konsultant opowie Wam jak poradzić sobie na rozmowie rekrutacyjnej i jak rozwiązywać zadania estymacyjne, co jest podstawową umiejętnością podczas case interview. Szkolenie przygotuje Was do drugiej rozmowy rekrutacyjnej w SKNK.

Przez cały rok aktywnie współpracujemy z najlepszymi firmami doradczymi. Podczas projektów do grona naszych partnerów dołączają również liderzy FMCG oraz największe firmy z pozostałych branż.

PARTNERZY CAŁOROCZNI

kontakt

Na wszystkie pytania dotyczące procesu rekrutacji i SKN Konsultingu czekamy pod adresem:

rekrutacja@sknkonsultingu.pl

Już od pierwszego kontaktu z przedstawicielem Koła w kolejce do dziekanatu na I roku podejrzewałem, że SKNK to ludzie, w których towarzystwie będę się czuć świetnie. Jednocześnie miałem przeczucie będą mnie motywować do rozwijania moich mocnych punktów i poprawy słabości. I nie pomyliłem się! W Kole nauczyłem się dużo więcej niż na niejednych zajęciach, poznałem osoby, z których niektóre są teraz w gronie moich najlepszych przyjaciół a dzięki projektowi biznesowemu pracuję teraz w genialnym miejscu. Dlatego mega się cieszę, że mogę otworzyć takie możliwości dla kolejnego rocznika członków i serdecznie zapraszam wszystkich do aplikowania

Aleksander Otłowski

Koordynator Rekrutacji SKNK 2020

Dzięki temu że do Koła dołączyłem 6 lat temu, mogłem obserwować jak się ono zmienia wraz z każdym kolejnym rocznikiem. I w tym właśnie widzę największą wartość SKNK – w różnorodności osób, które do niego dołączają. Dzięki temu wszyscy możemy poszerzać swoje horyzonty i zdobywać nową perspektywę na wiele życiowych tematów. Poza tym Koło to przede wszystkim rozwój – już od projektu rekrutacyjnego, podczas którego nauczyłem się więcej niż mógłbym na niejednych studiach. Korzystając z 5 lat doświadczeń ulepszyliśmy proces tak, by dawał kandydatom jeszcze więcej praktycznych umiejętności a jednocześnie był niepowtarzalną przygodą towarzyską i intelektualną.

Filip Szwejkowski

Koordynator Rekrutacji SKNK 2020