loader image

Partner SKNK

Boston Consulting Group

O BCG:

Boston Consulting Group to jedna z wiodących firm doradztwa strategicznego na świecie, która swoją działalność rozpoczęła blisko 60 lat temu. Na polskim rynku funkcjonuje od 1997 roku. W BCG doradzamy zarządom największych firm na świecie, budując nasz biznes na długotrwałych, nawiązywanych latami relacjach z Klientami. Tworzymy strategie dla przedsiębiorstw i świadczymy usługi z zakresu zarządzania strategicznego. Współpracujemy z Klientami na całym świecie, wspierając ich w identyfikacji najlepszych możliwości biznesowych, rozwiązywaniu złożonych problemów i przekształcaniu ich organizacji. Nasze podejście łączy rzetelną wiedzę na temat dynamiki firm i rynków z bliską współpracą na wszystkich poziomach organizacji Klienta. Pomagamy zdobywać i utrzymywać przewagę konkurencyjną, budować bardziej efektywną strukturę organizacji i osiągać trwałe rezultaty.

Obecnie zespół warszawskiego biura BCG liczy około 100 konsultantów (i stale rośnie), w tym osoby z tytułami MBA lub PhD prestiżowych uczelni (m.in. Harvard Business School, Stanford Graduate School of Business, Oxford, Cambridge, Kellogg School of Management, etc.). Ponadto, warszawskie biuro BCG jest jednym
z 26 światowych centrów BCG Gamma specjalizujących się w zaawansowanej analityce danych. To także jedyna siedziba BCG Platinion w obszarze CEE. Konsultanci BCG Platinion zajmują się transformacjami cyfrowymi.

Współprace

Inni partnerzy

Chcesz zostać naszym partnerem?