loader image

Labels

Case study

Case Study – KPMG

Data

11.03.24 17:00 – 11.03.24 19:00
Zakończone

Lokalizacja

Biuro KPMG

Odkryj tajniki pracy doradców specjalizujących się w centralizacji procesów i zdobądź możliwość odbycia stażu w dziale Shared Services and Outsourcing Consulting!

Zespół Shared Services and Outsourcing Consulting w KPMG oferuje wsparcie klientom w Europie, Ameryce Północnej i na Bliskim Wschodzie w zakresie tworzenia organizacji SSC / GBS – od momentu decyzji o ich założeniu, przez asystę w ich projektowaniu i implementacji, co przyczynia się do zmniejszenia kosztów operacyjnych, zwiększenia efektywności procesów oraz podniesienia satysfakcji „klienta wewnętrznego”.

Dołącz do dynamicznie rozwijającego się zespołu specjalistów, by rozpocząć swoją profesjonalną karierę i korzystać z naszej wiedzy na co dzień. Spotkaj się z nami, aby zobaczyć z bliska, jak wygląda codzienna praca w konsultantów w praktyce!

Podczas spotkania:

– dowiesz się, jak doradzać firmom w kluczowych kwestiach biznesowych;
– usłyszysz o interesujących projektów, które przeprowadziliśmy dla klientów w Polsce i za granicą, szczególnie w zakresie optymalizacji finansów i łańcucha dostaw;
– nauczysz się przygotowywać prezentacje dla klientów, konstruować argumenty i strukturę wypowiedzi;
– będziesz miał możliwość uczestniczenia w warsztatach i wspólnie z innymi uczestnikami rozwiązania biznesowego wyzwania;
– zapoznasz się z zasadami rekrutacji i możliwościami rozwoju kariery w KPMG.

Spotkanie będzie składało się z krótkiej prezentacji na temat naszej działalności oraz warsztatu z analizy biznesowej, podczas którego uczestnicy będą pracować w grupach nad zadaniem, a potem prezentować wyniki swojej pracy.

P.S.
Wyselekcjonowani uczestnicy otrzymają szansę na odbycie stażu w zespole Shared Services and Outsourcing Consulting.

Rejestracja na wydarzenie

Po przesłaniu zgłoszenia sprawdzaj swoją skrzynkę pocztową – potwierdzimy mailowo zarówno otrzymanie zgłoszenia, jak i jego zaakceptowanie.

Umieć. Więcej. Razem.

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *