loader image

Labels

Konferencja

Kobiety w Biznesie – konferencja

Data

22.04.23 10:30 – 22.04.23 20:00
Zakończone

Lokalizacja

Mysia 3

Konferencja o inspirujących historiach kobiet ze świata korporacji oraz własnych działalności gospodarczych. Prelegentki poprzez dialog mogą podzielić się swoim doświadczeniem i radami z młodszym pokoleniem.

Agenda konferencji obejmuje szereg tematów istotnych dla młodych ludzi wkraczających na rynek pracy i poszukujących właściwej ścieżki zawodowej. Podczas czterech paneli dyskusyjnych uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się między innymi o realiach prowadzenia własnego biznesu, możliwości zachowania work-life balance, istocie charyzmy w przywództwie, przezwyciężaniu syndromu oszustki lub roli wykształcenia akademickiego w rozwoju zawodowym. W trakcie wystąpień będzie można zapoznać się z różnymi punktami widzenia prelegentek oraz wysłuchać historie, które stoją za sukcesem każdej z nich. Pomiędzy panelami przewidziane są przerwy kawowe, a sama konferencja zakończy się eventem networkingowym. 

Naszą misją jest uświadomienie młodym kobietom, że sukces leży w zasięgu ich ręki, a rozwój jest wypadkową przemyślanych decyzji.

 

 

Rejestracja na wydarzenie

Po przesłaniu zgłoszenia sprawdzaj swoją skrzynkę pocztową – potwierdzimy mailowo zarówno otrzymanie zgłoszenia, jak i jego zaakceptowanie.

Umieć. Więcej. Razem.

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *