loader image

Labels

Case study,
Warsztat

Kobiety w Biznesie – warsztat ING Bank Śląski

Data

24.04.23 17:00 – 24.04.23 19:00
Zakończone

Lokalizacja

SGH – Sala Kolumnowa

Zapraszamy na udział w warsztacie przygotowanym przez naszego partnera – ING Bank Śląski !

Temat warsztatu: Digitalizacja w finansach – dokąd zmierzamy? Warsztat będzie w formie case study – przedstawimy, co obecnie robimy w banku w tym temacie oraz jakie mamy wyzwania. Celem jest wspólne wypracowanie strategii rozwoju (jakie narzędzia, jakie kompetencje u pracowników, itp.) Warsztat odbędzie się 24 kwietnia, 17:00, potrwa około 2h.

Warsztat poprowadzą dla Was:

Anna Chrin-Bogdanowicz 

„Jestem osobą zajmującą się finansami z prawie 14 letnim doświadczeniem. Od początku swojej kariery zawodowej związana jestem z ING Bank PL. W trakcie mojej kariery miałam okazję podejmować bardzo ciekawe wyzwania jak na przykład implementacja nowego systemu do ewidencji produktów rynków finansowych. To, co mnie najbardziej motywuje do pracy to tworzenie nowych, optymalnie i automatycznie działających procesów i produktów, które spełniają wymogi audytowe.”

Anna Rastawicka

„Od najmłodszych lat fascynowała mnie matematyka i zagadki logiczne. Dlaczego? Bo czułam niesamowitą satysfakcję w analizowaniu, wyjściu poza schematy/wzory i szukaniu rozwiązania. Od 2008 roku pracuję w ING Bank. Obecnie prowadzę dwa zespoły:

•Finmart – wspierający raportowanie zarządcze oraz budowę modelu danych umożliwiającego raportowanie lokalne wartości bilansowych oraz rachunku zysku i strat

•Innovations – zbudowany z data scientistów oraz data annalistów

Istotna jest więc dobra strategia rozwoju, a nie tylko „bycie na bieżąco”. Serdecznie zapraszam zatem do wzięcia udziału w warsztatach, gdzie zastanowimy się, jak powinna wyglądać przyszłość digitalizacji w obszarze finansów w bankowości.”

Rejestracja na wydarzenie

Po przesłaniu zgłoszenia sprawdzaj swoją skrzynkę pocztową – potwierdzimy mailowo zarówno otrzymanie zgłoszenia, jak i jego zaakceptowanie.

Umieć. Więcej. Razem.

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *